TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY

Oblicza Warhammera to inicjatywa realizowana we współpracy z Copernicus Corporation – polskim wydawcą gier RPG takich jak:
WFRP 4ed, DARK HERESY, WRATH & GLORY oraz SOULBOUND.

Polski fandom Warhammera może głosować na wybranych bohaterów reprezentujących ikoniczne frakcje z fantastycznych światów Warhammera 40,000 oraz Age of Sigmar.

Zwycięzcy głosowania otrzymają dedykowane filmy prezentujące proces malowania figurek odpowiadających konkretnym postaciom!

Malgra Dainsson
Areonauta

Malgra jest Endrinotechnikiem Władców Kharadronu. Niegdyś odpowiadał za potężne endriny, utrzymujące statki ich ludu w przestworzach, dziś jako Duszosplecony obarczony jest misją walki z Chaosem i Śmiercią.

Darach
Łowca Kurnotha

Darach jest Łowcą Kurnota, wyhodowanym na obrońcę Sylvaneth. Alarielle wybrała go, by został Duszosplecionym i nauczył się więcej o ludach Aqshy. Kocha zwierzęta i czasami wydaje się lepiej bawić w ich towarzystwie, niż wśród ludzi. Jego szerokie, jasnozielone oczy pozostają jednak ciągle otwarte i niewiele mu umyka.

Imren Sealgaire
Isharańska Zaklinaczka Fal

Imren Sealgaire jest Isharańską Zaklinaczką Fal z Ludu Głębin Idoneth. Jest pragmatyczna i rozsądna, podejmując swoje ponure zadania z zawziętą determinacją. Jej oczy są puste i pełne zagubienia, jednak w głębi ma nadzieję, że jej służba z Duszosplecionymi pomoże jej ludowi wzrosnąć w siłę. Jak większość Aelfów, jest spostrzegawcza i szybka w działaniu.

Xan Bemyr
Najświętszy Kapłan Bitewny

Xan jest Kapłanem Bitewnym Oddanych Sigmarowi. Urodzony i wychowany w Aqshy, ogień ma w samej duszy. Szybko wpada w gniew i nie zna litości dla tych, którzy stają przeciw Sigmarowi. Jego płomienny temperament widać także gdy znajduje się wśród przyjaciół – szczególnie upodobał sobie Tollę, swego wiernego Gryfogara.

Vel Arturious
Rycerz Poszukiwacz

Vel jest Rycerzem Poszukiwaczem Nieśmiertelnych Gromowładnych. Jest wcieleniem wizji Sigmara i zamierza stawić czoła wszystkim, którzy chcieliby powrotu do Ery Chaosu. Jest czempionem Niebiańskiego Wymiaru, obarczonym świętym obowiązkiem przez samego Boga-Króla.

Mockup-2

AGE OF SIGMAR: SOULBOUND

Odkryj Krainy Śmiertelnych dzięki pierwszej grze fabularnej osadzonej w świecie Warhammer Age of Sigmar.

Jesteście Duszosplecionymi – bohaterami wybranymi przez bogów, by stawić czoła koszmarom nękającym Krainy Śmiertelnych.
Powierzono wam zadanie powstrzymania nowej ery Chaosu, Śmierci i Zniszczenia.

Stwórzcie swoją drużynę z najpotężniejszych bohaterów krain i zmierzcie się ze zgrajami wędrownych ludożerców, legionami nieumarłych i hordami demonów, w desperackiej walce o przetrwanie.

Constantina
Siostra Bitwy

Constantina, oddana członkini Adepta Sororitas, niejednokrotnie dowiodła swej wartości w boju przeciwko dziesiątkom heretyków i została przydzielona do drużyny, by dopilnowała przestrzegania praw Eklezjarchatu. Jest żarliwa oraz nieustępliwa, a szansę utrzymywania ładu w dziedzinach Imperatora uznaje za prawdziwy zaszczyt.

Obasi Varonius
Wolny Kupiec

Obasi to najmłodszy członek Dynastii Varonius, zdeterminowany otoczyć swe imię nimbem bohaterstwa, a następnie przejść na emeryturę i żyć jako rentier jak najdalej od wszelkich pól bitew. Jest ostrożny, ale nie tchórzliwy – po prostu zbyt bardzo cieszy się przyjemnościami życia, by za szybko się z nim rozstać. To wygadany blagier i ekspert w dobijaniu targów.

Atticus
Zwiadowca KM

Mierzący ponad 2 metry wzrostu i nabity potężnymi mięśniami Atticus to dumny Astartes z Zakonu Absolutorów. Jest ponury, lecz bardzo honorowy i rygorystycznie przestrzega zasad Zakonu, nigdy nie łamiąc danego słowa. Posępny wydźwięk osobowości Atticusa przybrał na sile po przejściu prób i modyfikacji genoziarnem, przez co czuje się zupełnie oderwany od chronionych przez siebie śmiertelników. Jego jedynym celem jest przyniesienie chluby Zakonowi poprzez swe czyny, w których wyniku liczy na zdobycie Czarnej Skorupy i przemianę w pełnoprawnego Kosmicznego Marine.

Delta-Signis45
Skitarius

Delta-Signis-45 nie pamięta nic ze swego życia przed nadaniem mu powołania przez tech-kapłana na Avachrusie. Ciało Delta-Signis-45 zostało niemal zupełnie przebudowane, a wszelkie zbędne wspomnienia wymazane w celu skupienia jedynie na służbie Bogu-Maszynie. Delta-Signis-45 towarzyszy Obasiemu w roli doradcy technicznego, zawzięcie wypełnia wszelkie rozkazy co do joty, opiera swe działania wyłącznie na logice i z determinacją czyni dobro w imię Omnisjasza.

Warhammer 40,00: Wrath & Glory

Plugawe intrygi Bogów Chaosu roztrzaskały galaktykę. Wielka Wyrwa
rozdarła przestrzeń i rzeczywistość, spychając śmiertelników na krawędź
otchłani zapomnienia.

System Gilead utracił kontakt z Imperium – został uwięziony w milczącej ciemności. Gdy ponury cień śmierci czai się tuż za rogiem, nadzieja zanika, lecz jeszcze nie umiera.

Zdesperowana grupa zebrana przez Wolnego Kupca Jakela Varoniusa jest zdecydowana zrobić to, co należy, aby ochronić system Gilead przed pochłonięciem przez ciemność.

Czy oprą się machinacjom Chaosu oraz intrygom tych, którzy widzą Wyrwę jako okazję do powiększenia swej potęgi?

Mockup-1