O mnie

Nazywam się Samuel i utrzymuję się z malowania figurek do gier bitewnych. W 2020 roku założyłem MiniEmporium, aby pomóc ludziom poradzić sobie z nową rzeczywistością pandemii Covid19. Zacząłem tworzyć filmy o malowaniu figurek i dzielić się wiedzą, którą nabyłem w ciągu wielu lat wykonywania zleceń. Dzięki temu wokół MiniEmporium powstała bardzo lojalna i zjednoczona społeczność.

Obecnie MiniEmporium to największy i najbardziej profesjonalny kanał o malowaniu figurek na polskim YouTube. Moją misją jest promowanie tego wspaniałego i kreatywnego zajęcia wśród ludzi, a ambicją doprowadzenie do ciągłego rozwoju polskiej sceny figurkowej i umieszczenia jej w światowej czołówce.

Warto zaznaczyć, że społeczność MiniEmporium, która działa na Discordzie, jest bardzo aktywna i składa się z pasjonatów malarstwa figurkowego, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i wskazówkami. Dzięki temu jest to obecnie najbardziej konstruktywna i dynamicznie rozwijająca się społeczność internetowa o malarstwie figurkowym w Polsce.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Jako microinfluencer mam do zaoferowania małą, ale bardzo skoncentrowaną grupę odbiorców. Jestem otwarty na wszelkie współprace, pod warunkiem, że moja publiczność może rzeczywiście na nich skorzystać.

Realizuję specjalne materiały  sponsorowane. Recenzuję również produkty powiązane z hobby.

Ponadto prowadzę szkolenia na żywo dla prywatnych grup hobbystów.